Vozidlový park - Autobusy

Vozidlový park, autobusy a jeho personál, vodičov, považujeme za kľúčové faktory spokojnosti našich partnerov a cestujúcich a i za základ úspešného vývoja našej spoločnosti na trhu nepravidelnej autobusovej dopravy.

Veríme, že efektívne skvalitňovanie a neustála postupná obnova vozidlového parku a ústretový prístup vodičov spoločnosti Chrzan s.r.o. k cestujúcim počas často náročných ciest do dovolenkových destinácií či pri poznávacích zájazdoch prinášajú vašu dôveru v nás a naše služby a tiež pozitívne dojmy po vašom návrate domov.

V súčasnosti spoločnosť Chrzan s.r.o. disponuje 4 klimatizovanými luxusnými diaľkovými autobusmi s komfortnou výbavou pre pohodlie cestujúcich, spĺňajúcimi emisné normy EURO5 a EURO6, s kapacitou 51 resp. 53 miest pre cestujúcich.

Vyberte si, prosím, pre vašu prepravu niektoré z vozidiel v našej ponuke.MERCEDES-BENZ Tourismo

MERCEDES-BENZ Tourismo

EURO5 53 + 1 + 1 miest

zobraziť viac
NEOPLAN Tourliner I

NEOPLAN Tourliner I

EURO6 51 + 1 + 1 miest

zobraziť viac
NEOPLAN Tourliner II

NEOPLAN Tourliner II

EURO6 51 + 1 + 1 miest

zobraziť viac
NEOPLAN Tourliner III

NEOPLAN Tourliner III

EURO6 51 + 1 + 1 miest

zobraziť viac
 

Ďakujeme všetkým našim obchodným partnerom, cestovným kanceláriám, základným a stredným školám, tanečným súborom a hudobným telesám ako i všetkým ostatným klientom za doterajšiu dôveru. Vďaka vám môžeme každodenne pracovať na skvalitňovaní našich služieb tak, aby sme mohli na našich spoločnýych cestách spĺňať neustále rastúce požiadavcky vás - cestujúcich na kvalitu, bezpečnosť a pohodlie samotnej prepravy a rovnako na ochotu, ústretovosť a prístup vodičov pri každom zájazde či výlete.

Tešíme sa na ďalšiu vzájomnú spoluprácu.

Kolektív pracovníkov Chrzan s.r.o.